Ezen a tárgyaláson, melyen alperesként szerepeltem, meg sem hívtak, idézést sem kaptam a másik fő probléma pedig az, hogy a Nógrádi Szénbányák mint ilyen cég, már nem létezett, hiszen felszámolás alatt volt. Ezt a pert a pénzintézeti központ indíthatta volna el követelésként. Az a Beke Márta bíró tartotta ezen tárgyalást, aki a mellékletben szereplő ítéletet is hozta, és ismételten becsatolom az elfogultsági nyilatkozatot, melyet mint a Megyei Bíróság elnökhelyettese is aláírt. Ráadásul még a bírósági költségeket is megfizetették illeték végrehajtók által velem.
A tárgyalásra meg sem idéztek, a saját tárgyalásomon a kommunista irányelvek szerint részt sem vehettem, és még ennek a költségeit is megfizetették velem.
Ez a fizetési felhívás is bizonyítja azt a koncepciós eljárást, hogy az érdekelt felet meg sem kell hívni a tárgyalásra, és a tanács elnöke aláírta az elfogultsági nyilatkozatot és mégis megtartotta a tárgyalást törvénysértő módon és ebben a koncepciós eljárásban a Nógrád Megyei Főügyészség képviseletében a főügyész helyettes még érdemi nyilatkozatot sem tett, hogy az alperes miért nincs jelen. A soron kívüliséghez hozzá kapcsolódik, hogy 1992 február 5-én megszületett az ítélet is, amellyel kapcsolatban még panaszt sem terjeszthettem be és a kommunista elvtársak közreműködésével 1992. június 23-án fizetési felhívás szerint 300.000 forint bírósági költséget is be tudták hajtani. Ez azt bizonyítja, ha valakit tönkre akarnak tenni, akkor az igazságszolgáltatás kerekei igen gyorsan tudnak dolgozni, ha az érintett fél nem is védekezhet. Ez is az ügy kommunista koncepcióját bizonyítja. Az eljárás során a következő bizonyítékok becsatolásával tudom bizonyítani, hogy magán vállalkozásomat az elvtársak nem számolták fel, sőt adó vizsgálatra sem került sor egészen 1995. február 14-ig. Mellékelem, hogy el tudják olvasni ezen igazolást.
Az adóhivatal által közölt adatok szerint az Anwi Kft-nek 40.237.000 forint az adótartozása, személyi jövedelem adó túlfizetése pedig 558.000 forint. A fenti adatok megjelenítése azért fontos, mivel a következő a Reorg által 1992 október 16-án keltezett levelét, hogy magán vállalkozásomnak könyv szerinti, illetve valós értékének töredékéért lett leszámlázva.
A következő lista melyet nekem küldött a Reorg a leszámlázott áruk értéke 32.102.200 forint. Ha ez a töredéke a leszámlázott értéknek, akkor jó lett volna meghatározni a valós értéket is, hisz sem ez a 32 milliós érték nem lett meg, sem a "valós érték" - a Reorg szerint. Ki lopta el, ki tüntette el, ezt sem a rendőrség, sem az ügyészség, de a Reorg sem forszírozta. Hisz ez az árukészlet nagy része az Anwi raktárában volt kiszállításra előkészítve, és ezt állítólag a bírósági végrehajtó lefoglalta. Gondolom itt már meghatározták a valós értéket, igaz ezt velem nem közölték az elvtársak. Ezen számadatok is bizonyítják azt, hogy az Anwi Kft árukészlete, több 100 millió forint volt, melyet ismeretlenek hagyták, hogy szétlopják, és meg tudjanak belőle gazdagodni. Minket és cégeinket pedig fizetés képtelenné téve minél gyorsabban fel tudjanak számolni. További törvénytelen eljárásban részt vevőre Dr. Makai Mária ügyvéd által beterjesztett irat, melyet a Nógrád Megyei Bíróság nem észlelte a törvénytelen kijelentéseket sem, ez is a koncepciót mutatja egyértelműen. A koncepció fő lényege, az "Angyal féle vállalkozások" azonnali megszüntetése.
A következő bírósági végzés, melyben köteleznek mérleg és adóbevallásra. Az előzőekben mutatott irat viszont egyértelműsíti a Reorg álláspontját, melyet az ügyvédje fogalmazott, mely szerint én az iratokba bele sem tekinthetek. A záró leltárt el sem készíthettem, mivel a kommunista III/III-as rendőrök fogva tartottak és ezen végzést is azon bíró hozta, aki az elfogultsági nyilatkozatot aláírta az előzőekben.
A következő jelentés, melyet a III/III-as rendőrök fogalmaztak meg, ők már tudták lefokoztak, hogy nem vagyok egyik cégnek sem az ügyvezető igazgatója, sőt pofátlanul leírják, hogy elbocsájtási felmondó levelet nem voltam hajlandó átvenni. Ha fogva van tartva valaki, akkor hogyan vegye át a leveleit??? Leírja, hogy zavarkeltő tevékenységet végez. Ez abból állt, hogy megkérdeztem az udvaron álló gépkocsit, melyre árut pakoltak, van e szállító levele, hogy mit visz és hová. Ez volt a zavart keltő tevékenységem. Ezért ki is tiltottak a tulajdonomból, az ügyész és a rendőr elvtársak.
A következő jegyzőkönyv mely bírósági tárgyalásról szól, a bíróság ügyvezetőként idézett meg. Ez 1993. november 9-i dátumú. Ezen tárgyalást megint csak az a Dr. Molnár József tanácselnök vezette, ki a bírói elfogultsági nyilatkozatot írásban aláírta. Ez a jegyzőkönyv, a megnevezések miatt is kétségeket támasztott, hogy a kommunista rendszer rendőrei, hogyan fokozhatják le az embert beosztásából, egy évre rá pedig a bíróság mégis ügyvezetőként idéz meg. Most ki mondott akkor igazat? Az elfogult bíró vagy a III/III-as rendőr???
A következő végzés a Nógrád Megyei Cégbíróság a törvényességi panaszomra pozitív és érdemi döntést hozott, igaz a törvények betartására ügyelő bírónő nem is hozhatott mást. Ez egy kicsit örömmel töltött el akkor, hogy pozitív döntés hozott a bíróság, de egyben el is szomorított, hisz ekkor az elvtársak közreműködésével megtartott taggyűlések visszafordíthatatlan több száz milliós kárt okoztak nekem is. De van egy olyan rendőrségi határozat is, mely mégegy taggyűlésről tárgyal mely november 27-i időpontra datálódik, amikor is a taggyűlés döntött, hogy a kft számláján lévő közel 14 millió forintot mire fordítsa. Ez is az elvtársak ügynöki tevékenysége volt. Ezt is megpanaszoltam, de akkor még nagyon sok elvtárs volt ebben a körben.
A következő észrevétel a Derzsi György könyvvizsgáló készített egy szakértői véleményt, melyre a védelem részéről becsatoltunk észrevétel címszóval irat anyagot, az észrevételt sem a bíróság, sem az ügyészség nem vette figyelembe, de még arra sem volt ezen igazságszolgáltatási szerveknek figyelme, hogy a Derzsi György elvtárs olyan iratokból készített szakvéleményt, amelyet a mai napig le sem foglaltak, tehát nincs meg az, hogy honnan vannak ezek az iratok becsatolva, kinek a cégétől, kitől foglalták le. Ezt is több alkalommal megpanaszoltuk, de tudomásul kellett venni, hogy az elvtársak által indított koncepciós ügyekben nincs pofázás.
Az igazságügyi könyv szakértői véleményt is olyan iratanyagból vágták össze, amelyet a mai napig 2011.05.23-ig nem foglalták le az iratokat és ebből hoztak szakvéleményt. Igaz ezen iratokat valahonnan a rendőrség adta át, de a cégtől sem az Anwitól, sem a Mátraker Kft-től sem a magán vállalkozásomtól egyetlen egy iratot sem foglaltak le hivatalosan. Természetesen a koncepcióhoz kapcsolódóan iratokat lehet gyártanai és hamisítani a cél érdekében, mely Angyal István esetében már igazolódott, hogy a felmondásokhoz az aláírását meghamisították és ezért a mai napig még senkit nem vontak felelősségre. A magam részéről még annyit tudnék elmondani, hogy koncepciós eljárásban a bírók később Dr. Kovács István bíró végül is szintén aláírta az elfogultsági nyilatkozatot és 1994-ben ezen ügyben büntető tárgyalást tartott a mai napig nem adta át a tárgyalási jegyzőkönyvet, sőt nem régiben egy büntető ügyben kapcsolatban sikerült revansot venni sikertelen tárgyalás miatt, melyet 1994-ben akart megtartani és a gyors ítélő bíróságként végre hajtani. Útálom ezen elvtársakat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése